فیلم سالن انتظار مطب دندانپزشکی

//فیلم سالن انتظار مطب دندانپزشکی

فیلم سالن انتظار مطب دندانپزشکی

سالن انتظار مطب دندان پزشکی

به دلیل این که بسیاری از افراد تصور می کنند که درمان دندان های پزشکی با درد زیادی همراه است، معمولا از مراجعه به دندان پزشک سر باز می زنند و یا این که ممکن است در سالن انتظار مطب دندان پزشکی دچار استرس شوند. اولین گامی که می توان  برای جلب اعتماد بیمار برداشت این است که سالن انتظار مطب دندان پزشکی به گونه ای باشد که باعث ایجاد آرامش در وجود بیمار شود.

یکی از روش های تبلیغاتی برخی از دندان پزشکان، تهیه ی فیلمی از سالن انتظار مطب دندان پزشکی شان است. تهیه ی فیلمی مناسب از سالن انتظار مطب دندان پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل این که این فیلم نه تنها می تواند باعث جذب افرادی که به دنبال متخصص مناسب در زمینه ی دندان پزشکی شود بلکه نشان دهنده ی اخلاق و سبک اخلاقی دندان پزشک است. به همین دلیل ما در این مقاله تصمیم داریم چند و چون فیلم سالن انتظار مطب دندان پزشکی را مورد بررسی قرار دهیم.

 

تاثیر سالن انتظار مطب دندان پزشکی

اولین نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که فیلمی از سالن انتظار دندان پزشکی تهیه می شود بهتر است از سالن انتظاری تهیه شود که طراحی ارامش بخشی داشته باشد. اگر تا به حال به دندان پزشکی و یا سایر متخصصان پزشکی مراجعه کرده باشید حتما می دانید که بیمار قبل از این که نزد دندان پزشک یا متخصص مربوطه برود ابتدا مدتی را در سال انتظار مطب سپری می کند و در زمانی که در سالن انتظار هستند فرصت این را دارند که جزئیات را ببینند و آن را مورد بررسی قرار دهند. همچنین برای این که بیمار قبل از مراجعه به دندان پزشک دچار استرس نشود و یا این که پس از مدتی در سالن انتظار مطب احساس کسالت پیدا نکند بهتر است طراحی سالن انتظار مطب به طور مناسب انجام شود و به یاد داشته باشید که همه ی این موارد می توانند به خوبی خود را در فیلم سالن انتظار نشان دهند یعنی اگر بیننده حس کند که افرادی که در سالن انتظار مطب دندان پزشکی قرار دارند حس خوبی ندارند ممکن است از مراجعه به آن مطب دندان پزشکی صرف نظر کند.

پس پیشنهاد می شود برای این که فیلمی که از سالن انتظار مطب دندان پزشکی تهیه می شود فیلمی جذاب و با کیفیت باشد دکوراسیون سالن انتظار تا حدودی تغییر داده شود.

 

پیشنهاداتی برای تغییر سالن انتظار دندان پزشکی

 

  • دکوراسیونی برای جلب اعتماد بیمار

همان طور که گفتیم برای این که حس کسالت و استرس در بیمار بوجود نیایید و این مسئله خود را در فیلمی که از سالن انتظار تهیه می شود نشان ندهد بهتر است دکوراسیون سالن انتظار به گونه ای باشد که بتواند باعث جالب اعتماد بیمار شود.

یکی از راه های جلب اعتماد بیمار این است که دیوارهای سالن انتظار مطب را با دانش نامه ها، مدارک و یا دستاوردهای دندان پزشک مربوطه تزیین شوند.

از دیگر راه هایی که می تواند باعث جلب اعتماد بیمار شود می توان به قرار دادن تابلو اعلاناتی در سالن انتظار مطب اشاره کرد که در آن عکس های مشترک دندان پزشک مربوطه با بیماران، کارت های تبریک و یا یادداشت های تشکری که دندان پزشک از بیماران خود دریافت کرده است قرار داشته باشد، این مسئله می تواند تاثیر بسیاری خوبی در جذابیت فیلمی که از سالن انتظار تهیه می شود داشته باشد.

 

  • ایجاد فضایی مناسب برای بیماران

به دلیل ازدحامی که ممکن است در سال انتظار مطب دندان پزشکی وجود داشته باشد هر از چندگاهی نیاز است که هوای تازه وارد سالن انتظار شود. نکته ی بعدی که باید در ایجاد فضای مناسب برای بیمار مدنظر داشته باشید این است که به نیازهای عمومی به بیماران خود احترام بگذارید برای این کار می توانید دستمال کاغذی، لیوان یک بار مصرف و آب آشامیدنی در سالن انتظار مطب قرار دهید.

همچنین مجله های کهنه و کثیف را از روی میزهای سالن انتظار جمع کنید و جای آن مجله های جدید بگذارید.

 

  • مشخص کردن گروه هدف

برای داشتن دکوراسیونی مناسب برای سالن انتظار دندان پزشکی بهتر است گروه هدف مشخص شود تا این مسئله به خوبی بتواند خود را در فیلمی که از سالن انتظار تهیه می شود نشان دهد. برای مثال اگر برای افراد بزرگسال صندلی های راحت و مناسبی در سالن انتظار قرار دهید و اگر گروه سنی مدنظر شما کودکان هستند برای دکوراسیون مطب از کاغذ دیواری های شاد و مناسب کودکان استفاده کنید و همچنین می توانید در سالن انتظار مطب اسباب بازی هایی برای کودکان قرار دهید تا کودکان در هنگام انتظار برای مراجعه به دندان پزشک مربوطه سرگرم شوند.

توسط | 2019-04-13T16:42:58+00:00 آوریل 13th, 2019|Uncategorized|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید