تولید محتوای تخصصی 2018-06-03T06:09:20+00:00

تولید محتوای تخصصی

شاید تولید محتوا را بتوان مهمترین اصل در بسیاری از انواع بازاریابی، به خصوص بازاریابی اینترنتی دانست. جلب نظر مخاطبین و در نتیجه رونق بخشیدن به هر کسب و کاری در دنیای اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و حتی دیگر بسترهای موجود، نیازمند داشتن محتوای مناسب می‌باشد.

توضیح کوتاه در مورد تولید محتوای تخصصی

محتوا آن چیزیست که باعث خواهد شد، مخاطبین شما اندکی درنگ کنند، فکر کنند و به شیوه‌ای متفاوت تصمیم بگیرند و رفتاری که خواهان آن هستید را داشته باشند. تولید محتوای تخصصی بسیار سخت، زمان بر، پر هزینه و پیچیده می‌باشد که نیاز به تخصص، دانش کافی و تجربه در زمینه مورد نظر دارد. با این حال تمام چیزی که باید داشته باشید تا مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید، او را مجاب کنید و از او بخواهید به شما اطمینان کند، محتوا است.

محتوا تنها متن نیست، گاهی یک تصویر می‌تواند انتقال دهنده گستره عظیمی از مفاهیم و پیچیدگی‌ها باشد که امکان ارائه آن در قالب متن وجود نخواهد داشت، گاهی نیز یک جمله یا متن می‌تواند فکر شما را به خودش مشغول سازد، به طوری که تا مدت‌ها آن جمله را زیر لب با خود زمزمه کنید و هربار به مفهومی از آن برسید. محتوا می‌تواند به شکل متن، عکس یا تصویر، فیلم، یا اینفوگرافیک مورد استفاده قرار گیرد.

محتوای ویدیویی

یکی از انواع محتوا، که امروزه بسیار مورد استقبال مخاطبین شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است، محتوای ویدیویی می‌باشد. مخاطبین شما در شبکه‌های اجتماعی، بیشتر از آنکه تمایل به خواندن متن داشته باشند، تمایل دارند تصاویر منتشر شده توسط شما را ملاحظه کنند و توضیحات شما را در مورد خدمات مختلف، در قالب فیلم مشاهده نمایند.

همین امر باعث شده است تا مدیران شبکه‌های اجتماعی، نسبت به فراهم آوردن امکانی برای انتشار ویدیو در رسانه خود اقدام کنند. این گسترش تا جایی پیش رفته است که در حال حاضر در اکثر برنامه‌های پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی و ویدیویی شما امکان ارسال فیلم به صورت زنده و یا در قالب پیام، پست یا استوری خواهید داشت.

گروه تصویربرداری و تدوین راهنمای لبخند، با افتخار اعلام میدارد که پس از چندین تجربه موفق در زمینه تهیه گزارش، فیلمبرداری از همایش‌ها و سمینارها و همکاری با اساتید برجسته دندانپزشکی جهت تهیه فیلم و ارائه آن در قالب‌های مختلف ویدیویی جهت انتشار در رسانه‌ها و شبکه‌های مختلف، اکنون آماده ارائه خدماتی گسترده‌تر از قبل به جامعه بزرگ دندانپزشکی کشور می‌باشد.