طراحی و اجرای پرزنتیشن با نرم افزار پرزی

//طراحی و اجرای پرزنتیشن با نرم افزار پرزی

طراحی و اجرای پرزنتیشن با نرم افزار پرزی

نرم افزار Prezi ، شاید به اندازه پاورپوینت امکانات متنوع و کاربردی نداشته باشد. با این حال این نرم‌افزار با ساختار شکنی و تغییر شیوه نمایش اسلایدها، تاثیرگذاری و جذابیت چندین برابری نسبت به powerpoint دارد.

قابلیت‌ها و شیوه نمایش انحصاری پرزی، جلوه ویژه‌ای به پرزنتیشن شما خواهد داد که همین موضوع مخاطبین شما را چندین برابر تحت تاثیر قرار خواهد داد و باعث خواهد شد تا آن‌ها توجه بیشتری به مطالب و محتوای ارائه شده توسط شما داشته باشند.

در پرزی همه چیز بر روی یک صفحه قرار خواهد گرفت و آنچه قسمت‌های مختلف (اسلایدها) را نمایش می‌دهد، تنها تغییر زاویه دید و حرکت‌هایی است که روی آن یک صفحه صورت می‌پذیرد و نه ورق خوردن تکراری دیگر نرم افزارها. امکان حرکت، چرخش، صفحات تو در تو، نمایش فیلم، عکس، متن، چند افکت ساده و نمایش نمودارها و بسیاری امکانات دیگر، از قابلیت‌های ویژه ابزار پرزی می‌باشند.

نسخه کلاسیک پرزی به صورت وب بیس، رایگان است و همه امکان استفاده و تست قابلیت‌های آن را خواهند داشت. با این حال سرعت کم، عدم امکان خروجی گرفتن از نرم‌افزار و استفاده به صورت آفلاین، محدود بودن تعداد قالب‌های قابل استفاده، امکانات محدود شده و در دسترس همگان قرار داشتن پروژه‌های آماده شده توسط شما از معایب این سطح از نسخه پرزی هستند.

اکانت پرزی موسسه راهنمای لبخند، کامل‌ترین نسخه این نرم‌افزار ( نسخه Prezi Next ) است که برای استفاده از آن، باید ماهیانه ۲۰ دلار پرداخت شود. این نسخه، علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات پرزی، امکان بسیار مهم استفاده به صورت آفلاین را دارد و می‌توان از آن برای سیستم‌های عامل ویندوز و مک، بدون پیش‌نیاز نرم‌افزاری (روی تمامی سیستم‌ها بدون نیاز به نصب برنامه خاصی قابلیت اجرا دارد) خروجی گرفت.

توسط | 2018-06-09T06:35:25+00:00 ژوئن 9th, 2018|Uncategorized|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید